AdBlue emulátor - MAN (Euro 6)

8 499 Kč
Nejsme plátci DPH

AdBlue a DPF emulátor pro vozidla MAN Euro 6.

Emulátor nabízíme ve dvou provedeních. První možností je klasické provedení emulátoru, který se umístí do kabiny a kabeláž se protáhne do rámu vozidla. Druhou možností je voděodolné profi provedení emulátoru (tzv. Quick Connect), který se umístí do konektoru v rámu vozidla a je zapojeno.

Varianta
Počet
Skladem

POZOR: Při použití emulátoru je po montáži a odzkoušení funkčnosti nezbytné zprůchodnit vložku DPF filtru.

ČESKÝ NÁVOD !!!

AdBlue emulátor pro deaktivaci AdBlue systémů nákladních automobilů a simulaci správné funkce tohoto systému. Tento SCR-Emulátor funguje na principu deaktivace originálního AdBlue systému vozidla a následného zasílání identických hodnot do sběrnice vozidla tímto emulátorem. AdBlue není do výfuku vstřikováno, přesto se řídícím jednotkám vozidla jeví, jako by vše bylo v pořádku. Na palubní desce nesvítí žádné chyby, vozidle projde i emisním testem!

Montáž není složitá a vše je detailně popsáno v návodu.

Emulátor simuluje správnou funkci celého AdBlue (SCR systému):
- Snímače hladiny v nádrži
- NOx snímače ve výfuku
- Tlakového senzoru
- Vstřikovače
- CELÝ DPF systém - již se nemusí vypalovat a emulátor vše řídí

EMULÁTOR JE VHODNÝ PRO MAN Euro 6:
► TGL
► TGM
► TGS
► TGX


V NÁVODU VŠE HEZKY POPSÁNO V ČEŠTINĚ A UVEDENO, KAM PŘESNĚ KONKRÉTNÍ VODIČ ZAPOJIT U DANÉHO AUTA. ZAPOJUJÍ BEZ PROBLÉMU I SAMI ŘIDIČI, přesto však doporučujeme montáž osobou se zkušenostmi v elektroinstalaci.

Nabízíme nejkvalitnější dostupný SCR-emulator v ORIGINÁLNÍ verzi. Na českém i zahraničním trhu se vyskytují levné kopie tohoto emulátoru, které ačkoliv vypadají podobně, jsou složeny z nekvalitních součástek (chybí přepěťová ochrana, nekvalitní ČIP...). Vyvarujte se prosím koupi těchto kopií u prodejců, kteří se nezdráhají okopírovat i naše texty inzerátu apod.

Originál SCR-emulator je jen jeden. Ověřený výrobek z nejkvalitnějších součástek prověřený stovkami montáži. Emulátor odesílá vozidlu data, která byla stažena z běžně provozovaných vozidel. NEHROZÍ VÁM POŠKOZENÍ SYSTÉMU VOZIDLA JAKO U LEVNÝCH KOPIÍ, KTERÉ PRACUJÍ S UNIVERZÁLNÍMI HODNOTAMI! Jen u nás dostanete následnou technickou podporu, detailní návody na montáže atd.

e6_man_navodice