AdBlue emulátor - Renault/Opel/Nissan

8 999 Kč
Nejsme plátci DPH

AdBlue emulátor pro vozidla Renault Trafic 3 a Master, pro vozidla Opel Vivaro B a Movano, pro vozidla Nissan Navara a NV400. Vše se jedná se o vozidla vybavena jednotkou motoru (ECU) typu SID 321.

Počet
Skladem

ČESKÝ NÁVOD !!!


AdBlue emulátor pro deaktivaci AdBlue systémů a simulaci správné funkce tohoto systému. Tento SCR-Emulátor funguje na principu deaktivace originálního AdBlue systému vozidla a následného zasílání identických hodnot do sběrnice vozidla tímto emulátorem. AdBlue není do výfuku vstřikováno, přesto se řídícím jednotkám vozidla jeví, jako by vše bylo v pořádku. Na palubní desce nesvítí žádné chyby, vozidle projde i emisním testem!

Montáž není složitá a vše je detailně popsáno v návodu.

Emulátor simuluje správnou funkci celého AdBlue (SCR systému):
- AdBlue pumpy (u AdBlue nádrže)
- Snímače hladiny v nádrži
- Snímače kvality AdBlue
- NOx snímače za DPF
- PM senzoru (senzor obsahu popílku v DPF)

EMULÁTOR JE VHODNÝ PRO DODÁVKY VYBAVENÉ JEDNOTKOU MOTORU TYPU SID 321 A TO KONKRÉTNĚ:
► Renault Master 2019+
► Renault Trafic 3
► Opel Movano 2019+
► Opel Vivaro B
► Nissan NV400
► Nissan Navara


V NÁVODU VŠE HEZKY POPSÁNO V ČEŠTINĚ A UVEDENO, KAM PŘESNĚ KONKRÉTNÍ VODIČ ZAPOJIT U DANÉHO AUTA. ZAPOJUJÍ BEZ PROBLÉMU I SAMI ŘIDIČI, přesto však doporučujeme montáž osobou se zkušenostmi v elektroinstalaci.

Nabízíme nejkvalitnější dostupný SCR-emulator v ORIGINÁLNÍ verzi. Na českém i zahraničním trhu se vyskytují levné kopie tohoto emulátoru, které ačkoliv vypadají podobně, jsou složeny z nekvalitních součástek (chybí přepěťová ochrana, nekvalitní ČIP...). Vyvarujte se prosím koupi těchto kopií u prodejců, kteří se nezdráhají okopírovat i naše texty inzerátu apod.

Originál SCR-emulator je jen jeden. Ověřený výrobek z nejkvalitnějších součástek prověřený stovkami montáži. Emulátor odesílá vozidlu data, která byla stažena z běžně provozovaných vozidel. NEHROZÍ VÁM POŠKOZENÍ SYSTÉMU VOZIDLA JAKO U LEVNÝCH KOPIÍ, KTERÉ PRACUJÍ S UNIVERZÁLNÍMI HODNOTAMI! Jen u nás dostanete následnou technickou podporu, detailní návody na montáže atd.

dodavky_renault_master